PRODECOM

PRODECOM is specialized construction consulting, design, engineering and management company. 

For developers and investors of housing projects  and industrial projects  PRODECOM offers the complex service of project preparation, design, permission up to construction management of the development and construction projects including construction tender management, site supervision and special consulting services.

Special offer of PRODECOM are module (type, standard) projects, so-called. economical projects, which can significantly decrease the project schedule and cost mainly within the beginning of the project.

For the individual investors and developers PRODECOM offers complex service – from the basic design up to the operation phase start.

Copyright © 2012 PRODECOM DESIGN s.r.o.
Úvod | Kontakt

Programování a webhosting MagicHouse s.r.o. | Grafika, design Jakub Suchý | Marketing a komunikace Jeanne Bočková - STRATEGIC

Projekční a architektonická kancelář PRODECOM

PRODECOM poskytuje  architektonické služby, projektové a inženýrské služby v oblasti stavebnictví pro developery a investory pro průmyslové projekty, bytové projekty nebo jiných stavebních projektů. V průmyslovém developmentu a řízení průmyslových stavebních projektů  PRODECOM řídí průmyslové projekty pro Hyundai. IKEA, Letecké Cargo Ostrava Mošnov.

 

Příprava a projektování staveb PRODECOM

PRODECOM zajišťuje služby v oblasti přípravy a projektování staveb, rozsáhlých stavebních pojektů, manažerského řízení developerských a stavebních projektů, projektová dokumentace, vyřízení potřebných povolení jako je stavební povolení, povolení pro realizaci stavby až po řízení realizace developerského projektu, výběrového řízení na zhotovitele staveb, technický dozor investora.

Inženýrská činnost, řízení realizace staveb, stavební dozor

Služby PRODECOM zahrnují architektonické vizualizace, projekční a inženýrská činnost ve stavebnictví, manažerské studie proveditelnosti stavebních projektů, komplexní zpracování projektové dokumentace, typové projekty staveb, projektování rodinných domů, dokumentaci pro stavební povolení, technický dozor investora, řízení realizace stavby

Poradenství ve stavebnictví PRODECOM

PRODECOM poskytuje právní poradenství v oblasti stavebního zákona a souvisejících předpisů, návrhy postupů a řešení konkrétních specifických případů ve výstavbě a jednání s dodavateli, návrhy  smlouvy s dodavateli stavebních prací, poradenství v oblasti správních řízení při realizaci výstavby, zastupování v řízeních se stavebními firmami.

Typové ekonomické stavební projekty PRODECOM

V nabídce PRODECOM jsou v nabídce jsou typové projekty administrativní budovy,  bytové projekty, domy pro seniory, mateřské školy, obchodní centra, lékařská centra, penziony, garáže